Göksun Belediyesi
 

KURUMSAL

 

PROJELERİMİZ

 

GÜNCEL

 

HİZMET REHBERİ

 

GÖKSUN

 

KÜLTÜREL YAPI

 

E-BELEDİYE

 
 
KSÜ REKTÖRÜ CAN, BAŞKAN AYDIN’I ZİYARET ETTİYAYIN TARİHİ: 24.10.2019Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, beraberinde Rektör Yardımcıları ve Yüksel Okul Müdürleri ile birlikte Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ı ziyaret etti.

Başkan Aydın, Rektör Can ve beraberindekilere Göksun Meslek Yüksek Okulu ile Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu kampüsünün genişletilmesi ile ilgili alternatif alanlar ve imar planı hakkında bilgiler verdi. Konuyla ilgili fikir alışverişinde bulunan Rektör Can ve Başkan Aydın, daha geniş zamanda yerinde inceleme ve değerlendirmeyi kararlaştırdılar.

Göksun Belediyesinin yeni hizmet binası inşaatını gezerek Başkan Aydın’dan bilgiler alan Rektör Can, “İnşaatı bitmek üzere olan belediye binamız, bir şehir belediye binasına yakışır ihtişamda, detayda olmuş” dedi.

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Bu gün belediye başkanımız ziyaret ederek tekraren hayırlı olsun dileklerimizi ifade ettik. Göksun’da gerçekten çok güzel hizmetleri gördük. İnşaatı devam eden ve bitmekte olan belediye binasını gezme imkanını bulduk. Gerçekten Göksun’da tamamlanmak üzere olan binamız, bir şehir belediye binasına yakışır ihtişamda, detayda olmuş. Burada memleketimize, aziz milletimize ve Göksun’a hizmetler üretilecek. Bizi ağırladığı için Göksun Belediye Başkanımıza, meslek yüksekokulu müdürlerimize ve hocalarımıza teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.”

- Başkan Aydın: “Geleceğimizin eğitim olduğunu biliyoruz”

Bilimsel ve teknolojik çalışmaların yapıldığı öğretim yerlerin ülkemizin birliği, bütünlüğü ve kalkınmasında önemli rol oynadığına işaret eden Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: 

“Biz geleceğimizin eğitim olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı da eğitimin her kademesindeki eğitimcilere işlerini kolaylaştırma noktasında elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya devam ediyoruz. Biz yerel yönetim olarak klasik belediyeciliğin ötesinde modern anlayışta ve ülkemizin birliği, bütünlüğü ve kalkınmasında en önemli rol oynayan bilimsel ve teknolojik çalışmaların yapıldığı öğretim yerlerinde çok iyi hizmetlerin verilmesi gerektiğini biliyoruz. Bundan dolayı da elimizden gelen gayreti göstereceğiz inşallah. Göksun’daki yüksekokullarımızın birimleri günden güne daha da kendini geliştiriyor. Öğrencilerimize daha güzel eğitim verme imkanı sunuyorlar. Biz de yerel yönetim olarak onların fiziki anlamdaki eksikliklerini tamamlama ve onlarla diyaloglarımızı daha da güçlendirme noktasını gayet ediyoruz.


         HABERİ PAYLAŞIN
 
 
 
 
 

KURUMSAL

Belediye Teşkilat Şeması
Meclis Üyeleri
Başkan Yardımcıları
Başkan Danışmanları
Müdürlükler
Eski Belediye Başkanları
Misyon ve Vizyonumuz

 

BAŞKAN

Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'ın Albümü
Başkan'ın Mesajı
Başkan'a Mesaj Gönder
Başkan'la Fotoğraflarım

 

PROJELERİMİZ

Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler
Planlanan Projeler
Fiziki Yatırımlar
Sosyal ve Kültürel Projeler
Eğitim Projeleri
Yönetişim Projeleri

 

GÜNCEL

Haberler
Video Haberler
Duyurular
Basında Belediyemiz
Fotoğraf Albümü

 

HİZMET REHBERİ

Stratejik Plan
Başvuru Rehberi
İhale İlanları
Kamu Hizmet Standartı
Kanun ve Yönetmelikler
Raporlar ve Tablolar
Emlak İşlemleri

 

KÜLTÜREL YAPI

Sosyal & Kültürel Hayat
Göksun'da Yaşam
Yemeklerimiz
Şair ve Yazarlarımız
Yayınlarımız

 

GÖKSUN

Göksun'un Tarihi
Belediye Tarihi
Mahallelerimiz
Tarihi ve Turistik Yerler
Göksun Elması
Oda, Dernek ve Vakıflar
Tanıtım Filmleri 

 

İLETİŞİM

Köprübaşı Mah. Malazgirt Cad. No: 3 Göksun / Kahramanmaraş
Santral: (0 344) 714 11 93
Fax:       (0 344) 714 11 91

 
     

Copyright © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır...
Kahramanmaraş Göksun Belediyesi Basın Yayın Servisi